STRONA GŁÓWNA         O NAS  OFERTA  GRAFIK REGULAMIN KONTAKT       
   

BACHATA LADY STYLING

 

Z A P I S Y

Bachata Ladies Styling to zajęcia solo dla Pań pozwalające na wyrażenie swojej kobiecości w sposób pełen wdzięku i ekspresji. Charakteryzuje się prostym rytmem rozliczanym na 4, a krok podstawowy jest wyjątkowo nieskomplikowany i polega głównie na przemieszczaniu się na boki oraz do przodu i do tyłu.
Dla kogo są przeznaczone te zajęcia?
Kurs Bachaty Lady Styling skierowany jest dla wszystkich Pań, które chciałyby poznać jeden z najbardziej kobiecych styli tańca!
Jak wyglądają zajęcia?
Zajęcia składają się z rozgrzewki oraz nauki kroków, z których tworzona jest choreografia. To wszystko przy pięknych sensualnych dźwiękach.
Czego się na nich nauczysz?
Bachata Lady Styling to taniec, który sprawi, że Twój ruch będzie jeszcze bardziej zmysłowy i sensualny!
Co da Ci uczestnictwo w tym kursie?
Na zajęciach nabieramy świadomości własnego ciała, uczymy się ruchu rąk i bioder, aby zyskać więcej pewności siebie oraz swobody w tańcu. Zajęcia dają możliwość lepszego poznania własnego ciała, ćwiczenia gracji i zmysłowego poruszania się na parkiecie. Zajęcia opierają się na tańcu i wysiłku fizycznym poprawiającym kondycje i koordynacje naszego ciała przez co również kształtujemy zgrabną i wysportowaną sylwetkę.
Gdzie wykorzystasz umiejętności zdobyte na tym kursie?
Umiejętności zdobyte na kursie wykorzystasz na imprezach, gdzie będziesz tańczyła Bachatę oraz na festiwalach, warsztatach i gdzie tylko będziesz chciała.
W co się ubrać na zajęcia Bachata Lady Styling?
Strój nie krępujący ruchów ciała. Obuwie sportowe/ taneczne na obcasie.
 

 
             
     

 

 

SZKOŁA TAŃCA CARMEN

tel. 785 932 612

szkola@carmentaniec.pl

Zajęcia odbywają się w Centrum Kultury "MUZA"
w Lubinie przy ul. Armii Krajowej 1