Index  O nas  Galeria  Oferta  Kontakt   


 Flamenco

 Taniec brzucha

 Zumba

 Sexi Dance

 Latino solo

 Latino dla par

 Fitt belly

 Arabic flamenco

 


ZUMBATOMIC

CO TO JEST ZUMBATOMIC ?:
To połączenie Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hopn i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom od lat 4 do 12 maximum zabawy i fitnessu w tym samym czasie.
Zumbatomic to zajęcia bezpieczne i skuteczne.

JAKIE KORZYŚCI DAJE ZUMBATOMIC?:

Zumbatomic to nie tylko ćwiczenia i taniec. Zumbatomic promuje zdrowy tryb życia u dzieci i uczy:
szacunku, zdolności przywódczych, umiejętności pracy zespołowej, odpowiedzialności, pewności siebie, zaufania.
Podczas zajęć dzieci uczą się również:
koordynacji, równowagi, dyscypliny, rozwija się kreatywność i pamięć, wyższe poczucie własnej wartości-lepsze zachowanie w szkole.
Badania wykazały również, iż zajęcia Zumba dla dzieci (ZumbAtomic) pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

Program ZumbAtomic wprowadza dzieci i młodzież w świat fitnessu poprzez taniec, sam fitness i wyrabia u nich zdrowy pogląd na życie.
Aby zapewnić zdrową przyszłość naszych dzieci, musimy:
-pomóc im w aktywnym spędzaniu czasu
-wpajać zdrowe nawyki żywieniowe
-promować umiejętność dokonywania zdrowych wyborów

REGULARNA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA PRZYCZYNIA SIĘ DO:
-zachowania dobrego stanu zdrowia i samopoczucia -polepsza nastrój i pomaga dzieciom skupić się na nauce, planować i nie rozpraszać się -pomagają w zapobieganiu nadwadze!!!
-pomagają w wypracowaniu lepszego podejścia do życia -sprawiają, że dziecko lepiej śpi i lepiej radzi sobie z wyzwaniami fizycznymi i emocjonalnymi.


ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ DZIŚ!
 

 


Zajęcia będą się odbywały w pobliżu Państwa miejsca zamieszkania. W związku z tym nie będzie konieczności dojazdu na zajęcia samochodem, co znacznie ułatwi Państwa dziecku skorzystanie z zajęć i bezpieczne dotarcie po zajęciach do domu.

Czekamy na propozycje dotyczące miejsca na Państwa osiedlu, w którym wg Was powinny odbywać się zajęcia. Rozważymy każdą propozycję, tak aby każdy mógł skorzystać z rewelacyjnych zajęć ZumbAtomic.

Propozycje proszę przesyłać drogą mailową: szkola@carmentaniec.pl

 

 

Copyright © 2011 MartinFoto